top of page
  • Zdjęcie autoraTytus Hołdys

"Między ścieżkami" w RMF Classic!

Zaktualizowano: 8 lut 2022

Już dziś (tzn. w czwartek, 9 września) o godzinie 18:00 wystartuje moja autorska audycja muzyczno-filmowa "Między ścieżkami" na antenie radia RMF Classic!

W "Między ścieżkami" będę prezentował najpiękniejszą muzykę filmową - zarówno dawną i dawniejszą, jak i tę dzisiejszą. Najpopularniejszą, jak i mniej znaną. Obiecuję dużo dobrej energii, kompozycyjnych perełek i ciekawostek ze świata kina. I tak, winyli w niej również nie zabraknie!


W premierowym programie opowiem jak ta cała moja pasja do muzyki filmowej i kina się rozpoczęła. Nie zabraknie oczywiście ścieżki dźwiękowej z "Parku Jurajskiego" czy przepięknych piosenek z lat 90' - jak "Fly Like An Eagle" w wykonaniu Seala z "Kosmicznego meczu". Później odrobina nowości, w tym dwie kompozycje z filmu "Minamata" (muzyka Ryuichi Sakamoto), które wysłuchamy z winylowej płyty.


Każdy program będzie piękną podróżą po najpiękniejszej muzyce filmowej. Dlatego na sam koniec każdej audycji pojawi się informacja o tym, że na mojej stronie na FB (WinyloKINO - Tytus Hołdys) można będzie znaleźć playlistę na Spotify z utworami jakie przez dwie godziny jej trwania zaprezentowałem. Adres mailowy programu to miedzysciezkami@gmail.com.


Do usłyszenia!

576 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page